Expertmeeting: samenwerking NDE en bouwer voor groene nieuwbouwwijk

Expertmeeting: samenwerking NDE en bouwer voor groene nieuwbouwwijk

Samen met Steenbreek houden we op 4 juli een online expertmeeting over een bijzondere samenwerking tussen een natuur- en duurzaamheidscentrum De Groene Belevenis in Leusden en bouwbedrijf Heijmans. Nieuwbouwwijk Maanwijk in Leusden werd een jaar geleden opgeleverd en is een bijzondere wijk. Niet alleen omdat deze meer ruimte voor natuur heeft dan een gemiddelde andere nieuwbouwwijk. Ook de samenwerking tussen een bouwbedrijf en een natuur- en duurzaamheidscentrum (NME) is een niet alledaagse.

Groene en sociale leefomgeving

Tijdens deze expertmeeting van 15.45 tot 16.30 uur nemen Harwil de Jonge van Gebiedsontwikkelaar Heijmans en Henriette Former van De Groene Belevenis ons mee in hun samenwerking. Twee uiteenlopende organisaties die elkaar weten te vinden bij het verbeteren van de leefomgeving door natuur als vertrekpunt te nemen. Beide sprekers delen hun ervaringen in de samenwerking en resultaten. Het gaat dan om resultaten op het gebied van de natuurwaarde, maar zeker ook de sociale waarde als het gaat om de verbinding van de bewoners.

De Maanwijk voldoet dan ook aan de actuele woonwensen en maatschappelijke uitdagingen als het gaat om:

  1. Een plek om te ontmoeten
  2. Natuur verbindt
  3. Technologie
  4. Verbinding met de omgeving
  5. Bewonersmix

Voor meer informatie ga naar

AANMELDEN voor de expertmeeting.