
Gids ABC van het onderwijs
Als professionals op het gebied van natuur- en duurzaamheidseducatie hebben we een sterke relatie met scholen. Met name met leerkrachten spreken we over ons aanbod aan lessen, lesmateriaal en
projecten.
Steeds meer NDE-organisaties zijn naast de rol van aanbieder ook partner van het onderwijs, en zoeken naar nieuwe mogelijkheden om samen te werken met scholen om duurzaamheid integraal te verankeren in het onderwijs.
Dezelfde taal spreken
Deze nieuwe rol vraagt ook om nieuwe kennis en vaardigheden; onder meer inzicht in de taal van het onderwijs. Als je dezelfde taal spreekt, kan je je als NDE’er beter positioneren in gesprekken met schoolleiders, schooldirecties en –besturen, en constructief en effectief met de school samenwerken.
Onze publicatie biedt een overzicht van belangrijke onderwijstermen en geeft je meer inzicht in uitdagingen voor het onderwijs en kansen voorsamenwerking.
