Coronamaatregelen voor NME-centra en kinderboerderijen

Coronamaatregelen voor NME-centra en kinderboerderijen

Na 20 mei weten we of er meer coronamaatregelen versoepeld worden. Met elkaar denken we na welke zorgvuldigheid wij als natuur- en duurzaamheidscentra in acht dienen te nemen bij het bedienen van het basisonderwijs en bij verdere openstelling van de centra voor het publiek.
Bijvoorbeeld over de voorwaarden voor het uitlenen van leskisten/materialen, gast- en/of tuinlessen, looproutes op locaties.

Hier vind je de groeinotitie met suggesties voor 1,5 meter- en andere maatregelen voor NME-organisaties. 

De protocollen en informatie delen we ook op een aparte coronapagina op onze online werkplek. Aanvullende suggesties zijn welkom bij onze moderator René Munsters. Hij zal deze verwerken in het huidige protocol.

Op de foto een 1,5 meter-aanpak van De Helderse Vallei.