Groene storytellers gezocht voor onderzoek inclusie: Iedereen is welkom

Groene storytellers gezocht voor onderzoek inclusie: Iedereen is welkom

Hoe bereik je diverse doelgroepen en zorg je voor een inclusieve boodschap? Via Groen Traineeship (maatschappelijke diensttijd) en GDO kunnen jongeren vanaf september onderzoek doen naar de inclusiviteit van de organisatie en communicatie van natuur- en duurzaamheidscentra. Ze gaan op vijf locaties aan de slag: Den Haag, Rotterdam, Almere, Den Helder en Arnhem. De opgedane kennis wordt gedeeld in ons netwerk van centra voor natuur en duurzaamheid.

Voor dit onderzoek zoeken we jongeren tussen 16 en 27 jaar. Zij kunnen van 26 september tot 5 februari een dag per week leren over inclusiviteit en inclusieve communicatie en hun nieuwe kennis daarna toepassen op NDE-locaties. Jongeren die willen helpen bij het actief uitdragen van het inclusieve verhaal, zodat iedereen zich welkom voelt om langs te komen en mee te doen. SME begeleidt dit project in opdracht van GDO.
Lees meer over het project ‘Iedereen is welkom’ en het aanmelden.