Leermiddelendag: samen nieuwe producten ontwikkelen

Leermiddelendag: samen nieuwe producten ontwikkelen

Samen nieuwe producten ontwikkelen. Dat was de inzet van onze tweede Leermiddelendag. Niet langer ‘laat duizend bloemen bloeien’, maar samen kwalitatief goed materiaal leveren, waardoor we een professionele partner zijn voor scholen, de gemeente, wethouders, bewoners en voor elkaar. Als je van elkaar een product overneemt, weet je zeker dat het een goed product is. En het maakt het mogelijk samen te werken in landelijke projecten, zoals we vorig jaar deden rond lesmateriaal voor de Week Zonder Vlees en Jong Leren Eten. We werken aan de opzet van een Ontwikkelfonds waaraan alle centra een bijdrage leveren. Voor een circulaire leerlijn is al een werkgroep aan de slag.

Serious game
Tijdens de Leermiddelendag in Aeres Hogeschool in Wageningen presenteerden leden uit ons netwerk hun succesvolle lesmateriaal, van producten voor baby’s en peuters, afval en een duurzaam escape-house tot een serious game rond klimaatadaptatie voor jongeren en volwassenen. Ook werd ingegaan op ontwikkelingen in het onderwijs, zoals curriculum.nu, SDG’s en de Gezonde School van RIVM.
Een terugblik en de presentaties vind je op onze online werkplek.