Nominaties GDO Innovatieprijs 2021

Nominaties GDO Innovatieprijs 2021

Maar liefst acht genomineerden zijn er dit jaar voor de GDO Innovatieprijs 2021. De winnaar wordt bekend gemaakt op 18 november tijdens onze jaarlijkse Kennisdag. De jury wordt gevormd door onze voorzitter Jacqueline van Dongen (wethouder Zwijndrecht), Roel van Raaij (Secretaris Stuurgroep Kennisprogramma DuurzaamDoor), Theo Leupen (RVO/Kennisprogramma DuurzaamDoor), Anna Vanderveen (beleidsadviseur VO Raad), Anouk Viegen (directeur CNME Maastricht e.o., winnaar 2020).

De genomineerden zijn:

Natuurstad Rotterdam: Livestream in de klas of thuis tijdens corona
Milieuhuis Nissewaard: Werkmethodiek High Five
Stichting Renkums Beekdal: Klei voor kleuters, combinatie materiaal, cultuurhistorie en beeldende kunst
NMCX: Afval in kaart brengen met Citizen Science
Westland Natuur en Techniek Web (WNTweb): Toch op excursie via vlogs
Duurzaamheidscentrum Assen: Het blote-voeten-tuinpad (BVTp) inspireert tot klimaatadaptieve tuin
Stichting Stad & Natuur Almere: Educatiebos prikkelt zintuigen
De Groene Belevenis: Spannende video’s werven vrijwilligers