Duurzaamheidscentrum Deventer inspiratie voor andere gemeenten

Duurzaamheidscentrum Deventer inspiratie voor andere gemeenten

Zeer onder de indruk van het Duurzaamheidscentrum in Deventer waren veertig leidinggevenden van natuur- en duurzaamheidscentra uit het hele land. Zij kregen een inkijkje in het ontstaan van het centrum, een initiatief van collega De Ulebelt en Deventer Energie, in het Deventer Stadhuis. Veel partners zijn inmiddels aangehaakt en houden het centrum levend en open. De leidinggevenden lieten zich inspireren en spraken met elkaar over de mogelijkheden voor hun eigen gemeente om op deze laagdrempelige manier bewoners handvatten te geven voor duurzamer leven. In de fraai gelegen groene Ulebelt werd de jaarlijkse bijeenkomst vervolgd met diverse leervragen voor de centra.

Bekijk het filmpje dat RTV Deventer maakte tijdens onze bijeenkomst.