Special DuurzaamDoor: Beter voorbereid door te leren voor morgen

Special DuurzaamDoor: Beter voorbereid door te leren voor morgen

Overheden zijn op zoek naar bestuurlijke vernieuwing en hun nieuwe rol, als netwerkende of responsieve overheid. Ze zitten met de vraag: hoe gaan we dat doen? Kennis- en leerprogramma DuurzaamDoor geeft daar invulling aan door de “buitenwereld” naar binnen te halen. Centraal in de aanpak van DuurzaamDoor: openheid, onafhankelijkheid en ruimte. En durven experimenteren.

In een speciale uitgave van Publiek Denken over DuurzaamDoor lees je onder meer hoe je de balans bewaakt tussen leren en organiseren, hoe je kleine stappen zet richting een duurzame wereld en hoe DuurzaamDoor de handen ineen slaat met burgers om de economie te vergroenen.

Benieuwd geworden? Lees hier de special DuurzaamDoor: van kiem naar bloemenveld. En het artikel over de coöperatie Leren voor Morgen, waarvan GDO lid is, en over watereducatie.
Kennis- en leerprogramma DuurzaamDoor ondersteunt onze vereniging GDO al vele jaren.