1ste GDO Pluim voor John Steijns, CNME Maastricht

1ste GDO Pluim voor John Steijns, CNME Maastricht

De eerste GDO Pluim is toegekend aan John Steijns van CNME Maastricht voor zijn coachende aanpak bij Eco-Schools, en zijn verdiensten als makelaar Jong Leren Eten. De jury: ,,Petje af voor wat John voor elkaar heeft gekregen. Hij verdient een heleboel veren.” In 2019 is de Pluim voor de eerste keer uitgereikt. Het idee voor de pluim ontstond spontaan bij de jury vanwege de voordracht van de vernieuwende aanpak van John Steijns voor de Innovatieprijs 2019. Om ook medewerkers een welverdiende landelijke schouderklop te geven voor hun inzet, is besloten tot het uitreiken van een jaarlijkse pluim aan een medewerker van een bij GDO aangesloten natuur- en duurzaamheidsorganisatie die zich langdurig inzet voor vernieuwing in de sector.  
Lees meer over de The Natural Step aanpak van John.